Preskočiť na obsah

Reštaurácia Piaček

Adresa
Kovarce 160, 956 15
Webstránka
www.restauraciakoarch.sk
Kategória
Reštaurácie

Aký je náš príbeh?

Sme dvaja kamaráti, ktorí sa poznajú od útleho detstva. Na nejaký čas sa naše cesty rozišli, avšak po pár rokoch sme sa opäť stretli ďaleko od domova, vo švajčiarskych Alpách, kde sme sa priučili švajčiarskej tradičnej kuchyni, ale aj mnohým iným. Po rokoch strávených v zahraničí sme mali túžbu vrátiť sa späť do rodnej krajiny a zúžitkovať naše poznatky a skúsenosti z gastronómie.

Pri výbere názvu reštaurácie sme sa inšpirovali ďalekou minulosťou Obce Kovarce, ktorá sa nazývala v roku 1241-1242 Koarch. Reštaurácia Koarch sa nachádza v obci Kovarce, 10 kilometrov od mesta Topoľčany a na ceste smerom do Nitry.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti stravovania pre firmy aj jednotlivcov. Ponúkame možnosť stravovania v priestoroch našej reštaurácie, ale aj dovoz až k Vám. Môžete sa tešiť na jedlá z rôznych kútov sveta, ale nevynecháme aj tradičnú slovenskú kuchyňu. Okrem závodného stravovania sa špecializujeme aj na organizovanie rôznych akcií ako sú oslavy, svadby, prenajímanie spoločenskej miestnosti, ako aj zabezpečenie cateringových služieb, kde si môžete vychutnať naše špeciality ako pečené prasiatko, chlebíčky a jednohubky. Prakticky počas každého obdobia máme pre Vás pripravené niečo zaujímavé v našej ponuke, či už sú to husacie a kačacie hody, špeciality z diviny alebo zabíjačkové špeciality. O aktuálnej akcií sa vždy môžete dozvedieť prostredníctvom našej web stránky, alebo sledujte našu facebook stránku.

Kontakt:

Ján Remeň

Patrik Ďurík

Kovarce 160, 956 15

email: info@restauraciakoarch.sk
Tel/Fax: +421 38 53 16 140
Mobil: +421 904 886 911

bližšie informácie na : www.restauraciakoarch.sk

Foto služby